Kontenery biurowe oferowane przez naszą firmę to najwyższa jakość mobilnych budowli. Naszym priorytetem jest wygoda i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego też poza samym produktem oferujemy montaż i rozplanowanie przestrzenne kontenerów. Dzięki czemu staramy się wytworzyć jak najkorzystniejszy ciąg komunikacyjny oraz dostosować przestrzeń do branży i rodzaju wykonywanej pracy. Kontenery biurowe i magazynowe są także wyposażane w okna, grzejniki oraz wywietrzniki. Zastosowanie tych elementów pozwala na pracę przez cały rok – zarówno podczas dużych upałów, jak i jesienią oraz zimą. Ponadto, aby zwiększyć komfort pracy, kontenery biurowe i sanitarne wyposażane są także w zaplecze gastronomiczne z bieżącą wodą.

Kontenery sanitarne i magazynowe dla zwiększenia komfortu pracowników

Zastosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania oraz trwałych materiałów sprawiło, że możliwe jest modułowe budowanie aż trzech kondygnacji kontenerów. Oszczędza to miejsce i ułatwia poruszanie się po placu budowy. Kontenery biurowe i sanitarne są bowiem najpopularniejszym rozwiązaniem na budowach i wszędzie tam, gdzie tradycyjne biuro jest chwilowo wyjęte z możliwości użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i przyjrzeniu się galerii realizacji, a także do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za sprawą formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.

Realizujemy każde zamówienie indywidualnie dbając o potrzeby naszych klientów

Układ pomieszczeń, wyposażenie, sposób wykończenia czy wymiary, każdy z tych elementów kontenerów może zostać zmodyfikowany. Kontenery produkowane przez naszą firmę mogą być zamawiane w dowolnej kolorystyce.

 

ETAPY BUDOWY KONTENERA

  • Projekt

  • Konstrukcja

  • Ściany, drzwi i okna

GALERIA KONTENERÓW

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Firma Płyty Warstwowe s.c od wielu lat zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości konstrukcji z płyt warstwowych.
Napisz do nas!